Wygrywamy w pierwszym meczu towarzyskim 7:0

• autor: ksraduniastezyca, 2017-07-10 22:18

W poniedziałkowy wieczór przy gęsto padającym deszczu zespół Raduni rozegrał mecz towarzyski z KS Kamienicą Królewską. Od początku spotkania zarysowała się przewaga naszego zespołu w posiadaniu piłki i stwarzaniu sytuacji pod bramką przeciwnika. Natomiast nasz przeciwnik skupił się na grze obronnej a sytuacje bramkowe stwarzał głównie po stałych fragmentach na szczęście na posterunku byli albo obrońcy albo dobrze dysponowany bramkarz. Pierwszą i drugą bramkę dla naszego zespołu zdobył nowy nabytek Raduni - Damian Kugiel, który wykorzystał składnie rozegrane akcje. Trzecią bramkę po wykorzystaniu błędu przeciwnika strzelił Artur Formela, natomiast czwartą strzelił Mateusz Łuczak, który wykorzystał rzut karny. W drugiej połowie zagrała już inna "11" ale obraz gry nie uległ zmianie. Dalej Naasi zawodnicy długo utrzymywali się przy piłce oraz co rusz stwarzali sytuacje bramkowe. Kolejne akcje przyniosły trzy bramki, których autorami byli Adam Skierkowski oraz 2x Błażej Troka.