Julia Formela uczestniczyła w Letniej Akademii Młodych Orlic

• autor: radunia.stezyca, 2016-07-21 09:28

Letnia Akademia Młodych Orlic to piłkarski obóz dla wyselekcjonowanych przez trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej dziewczynek z terenu całej Polski urodzonych w latach 2004 i 2005, który odbywał się w terminie 10-17 lipca 2016 roku w Gniewinie. Powołanie do udziału w  tegorocznej edycji otrzymała Julia Formela - zawodniczka Raduni Stężyca. Podczas tygodniowego zgrupowania pod okiem trenerów młodzieżowych reprezentacji Polski, w trakcie treningów, gier i zabaw, dokonywany jest coroczny monitoring najlepszych piłkarek w rocznikach 2004 i 2005. Obóz odbywał się w Gniewinie, miejscu zakwaterowania reprezentacji Hiszpanii podczas Mistrzostw Europy 2012. Jest to bardzo duże wyróżnienie, jak również nagroda za ciężką  pracę wykonywaną przez zawodniczkę podczas zajęć treningowych, turniejów oraz meczów sparingowych.