login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
RADUNIA STĘŻYCA - strona oficjalna
Klub
INFORMACJE
WŁADZE KLUBU
STADION
SPONSORZY
NABÓR
Program Lotos
O PROGRAMIE
PIŁKA LOTOS
LOTOS
Sport.bm.pl
Galeria zdjęć
Seniorzy
KADRA
TABELA
TERMINARZ
STATYSTYKI DRUŻYNY
STATYSTYKI LIGOWE
WYKRES LIGOWY
TRANSFERY
Junior Młodszy
KADRA
TERMINARZ
TABELA
Trampkarz
KADRA
TERMINARZ
Tabela
Młodzik
Kadra RADUNIA "I"
Kadra RADUNIA "II"
Orlik 2007
KADRA
Żaki 2009
KADRA
Archiwum
Aktualności:
2018-04-12
WALNE ZABRANIE CZŁONKÓW KLUBU
2018-01-30
TRANSFER #3
2018-01-30
Wychowanek Raduni rezygnuje z gry
TERMINARZ
Rozgrywki Ligowe
Kol.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
1
2017-08-05
Cartusia Kartuzy
3:2
Bytovia II Bytów
zobacz ›
1
2017-08-05
GKS Kolbudy
0:0
MKS Orkan Rumia
zobacz ›
1
2017-08-05
Jaguar Gdańsk
8:1
Sokół Wyczechy
zobacz ›
1
2017-08-05
Powiśle Dzierzgoń
1:4
Gedania Gdańsk
zobacz ›
1
2017-08-05
Gryf Słupsk
1:0
Wikęd Luzino
zobacz ›
1
2017-08-05
Grom Nowy Staw
0:1
Stolem Gniewino
zobacz ›
1
2017-08-05
Start Miastko
4:4
Anioły Garczegorze
zobacz ›
1
2017-08-05
Arka II Gdynia
0:3
Pogoń Lębork
zobacz ›
1
2017-08-06
RADUNIA STĘŻYCA
3:1
Kaszubia Kościerzyna
relacja ›
2
2017-08-12
Bytovia II Bytów
0:1
Pogoń Lębork
zobacz ›
2
2017-08-12
Anioły Garczegorze
1:1
Arka II Gdynia
zobacz ›
2
2017-08-12
Stolem Gniewino
4:0
Start Miastko
zobacz ›
2
2017-08-12
Gryf Słupsk
5:4
Grom Nowy Staw
zobacz ›
2
2017-08-12
Gedania Gdańsk
2:4
Wikęd Luzino
zobacz ›
2
2017-08-12
Sokół Wyczechy
0:1
Powiśle Dzierzgoń
zobacz ›
2
2017-08-12
MKS Orkan Rumia
4:0
Jaguar Gdańsk
zobacz ›
2
2017-08-12
Kaszubia Kościerzyna
2:0
GKS Kolbudy
zobacz ›
2
2017-08-12
Cartusia Kartuzy
0:3
RADUNIA STĘŻYCA
relacja ›
3
2017-08-15
RADUNIA STĘŻYCA
2:0
Bytovia II Bytów
relacja ›
3
2017-08-15
GKS Kolbudy
2:2
Cartusia Kartuzy
zobacz ›
3
2017-08-15
Jaguar Gdańsk
2:0
Kaszubia Kościerzyna
zobacz ›
3
2017-08-15
Powiśle Dzierzgoń
0:2
MKS Orkan Rumia
zobacz ›
3
2017-08-15
Wikęd Luzino
6:2
Sokół Wyczechy
zobacz ›
3
2017-08-15
Grom Nowy Staw
6:3
Gedania Gdańsk
zobacz ›
3
2017-08-15
Start Miastko
Gryf Słupsk
17:00
3
2017-08-15
Arka II Gdynia
4:4
Stolem Gniewino
zobacz ›
3
2017-08-15
Pogoń Lębork
2:1
Anioły Garczegorze
zobacz ›
4
2017-08-19
Bytovia II Bytów
0:0
Anioły Garczegorze
zobacz ›
4
2017-08-19
Stolem Gniewino
1:1
Pogoń Lębork
zobacz ›
4
2017-08-19
Gryf Słupsk
1:0
Arka II Gdynia
zobacz ›
4
2017-08-19
Gedania Gdańsk
3:0
Start Miastko
zobacz ›
4
2017-08-19
Sokół Wyczechy
0:5
Grom Nowy Staw
zobacz ›
4
2017-08-19
MKS Orkan Rumia
1:4
Wikęd Luzino
zobacz ›
4
2017-08-19
Kaszubia Kościerzyna
0:1
Powiśle Dzierzgoń
zobacz ›
4
2017-08-19
Cartusia Kartuzy
2:4
Jaguar Gdańsk
zobacz ›
4
2017-08-20
RADUNIA STĘŻYCA
3:4
GKS Kolbudy
relacja ›
5
2017-08-26
GKS Kolbudy
0:0
Bytovia II Bytów
zobacz ›
5
2017-08-26
Jaguar Gdańsk
0:2
RADUNIA STĘŻYCA
relacja ›
5
2017-08-26
Powiśle Dzierzgoń
4:1
Cartusia Kartuzy
zobacz ›
5
2017-08-26
Wikęd Luzino
1:0
Kaszubia Kościerzyna
zobacz ›
5
2017-08-26
Grom Nowy Staw
3:2
MKS Orkan Rumia
zobacz ›
5
2017-08-26
Start Miastko
8:1
Sokół Wyczechy
zobacz ›
5
2017-08-26
Arka II Gdynia
2:1
Gedania Gdańsk
zobacz ›
5
2017-08-26
Pogoń Lębork
1:0
Gryf Słupsk
zobacz ›
5
2017-08-26
Anioły Garczegorze
1:3
Stolem Gniewino
zobacz ›
6
2017-09-02
Bytovia II Bytów
1:2
Stolem Gniewino
zobacz ›
6
2017-09-02
Gryf Słupsk
3:0
Anioły Garczegorze
zobacz ›
6
2017-09-02
Gedania Gdańsk
1:2
Pogoń Lębork
zobacz ›
6
2017-09-02
Sokół Wyczechy
0:2
Arka II Gdynia
zobacz ›
6
2017-09-02
MKS Orkan Rumia
3:3
Start Miastko
zobacz ›
6
2017-09-02
Kaszubia Kościerzyna
1:2
Grom Nowy Staw
zobacz ›
6
2017-09-02
Cartusia Kartuzy
1:2
Wikęd Luzino
zobacz ›
6
2017-09-02
RADUNIA STĘŻYCA
2:1
Powiśle Dzierzgoń
relacja ›
6
2017-09-02
GKS Kolbudy
0:0
Jaguar Gdańsk
zobacz ›
7
2017-09-09
Jaguar Gdańsk
4:3
Bytovia II Bytów
zobacz ›
7
2017-09-09
Powiśle Dzierzgoń
1:1
GKS Kolbudy
zobacz ›
7
2017-09-09
Wikęd Luzino
1:3
RADUNIA STĘŻYCA
relacja ›
7
2017-09-09
Grom Nowy Staw
4:2
Cartusia Kartuzy
zobacz ›
7
2017-09-09
Start Miastko
0:6
Kaszubia Kościerzyna
zobacz ›
7
2017-09-09
Arka II Gdynia
2:1
MKS Orkan Rumia
zobacz ›
7
2017-09-09
Pogoń Lębork
3:0
Sokół Wyczechy
zobacz ›
7
2017-09-09
Anioły Garczegorze
2:1
Gedania Gdańsk
zobacz ›
7
2017-09-09
Stolem Gniewino
2:2
Gryf Słupsk
zobacz ›
8
2017-09-16
Bytovia II Bytów
2:0
Gryf Słupsk
zobacz ›
8
2017-09-16
Gedania Gdańsk
1:2
Stolem Gniewino
zobacz ›
8
2017-09-16
Sokół Wyczechy
1:6
Anioły Garczegorze
zobacz ›
8
2017-09-16
MKS Orkan Rumia
0:1
Pogoń Lębork
zobacz ›
8
2017-09-16
Kaszubia Kościerzyna
4:3
Arka II Gdynia
zobacz ›
8
2017-09-16
Cartusia Kartuzy
4:3
Start Miastko
zobacz ›
8
2017-09-16
GKS Kolbudy
2:1
Wikęd Luzino
zobacz ›
8
2017-09-16
Jaguar Gdańsk
2:0
Powiśle Dzierzgoń
zobacz ›
8
2017-09-17
RADUNIA STĘŻYCA
4:5
Grom Nowy Staw
relacja ›
9
2017-09-23
Powiśle Dzierzgoń
3:0
Bytovia II Bytów
zobacz ›
9
2017-09-23
Wikęd Luzino
2:1
Jaguar Gdańsk
zobacz ›
9
2017-09-23
Grom Nowy Staw
3:1
GKS Kolbudy
zobacz ›
9
2017-09-23
Start Miastko
0:4
RADUNIA STĘŻYCA
relacja ›
9
2017-09-23
Arka II Gdynia
0:2
Cartusia Kartuzy
zobacz ›
9
2017-09-23
Pogoń Lębork
2:2
Kaszubia Kościerzyna
zobacz ›
9
2017-09-23
Anioły Garczegorze
1:3
MKS Orkan Rumia
zobacz ›
9
2017-09-23
Stolem Gniewino
7:2
Sokół Wyczechy
zobacz ›
9
2017-09-23
Gryf Słupsk
3:0
Gedania Gdańsk
zobacz ›
10
2017-09-30
Bytovia II Bytów
1:1
Gedania Gdańsk
zobacz ›
10
2017-09-30
Sokół Wyczechy
0:6
Gryf Słupsk
zobacz ›
10
2017-09-30
MKS Orkan Rumia
1:2
Stolem Gniewino
zobacz ›
10
2017-09-30
Kaszubia Kościerzyna
2:2
Anioły Garczegorze
zobacz ›
10
2017-09-30
Cartusia Kartuzy
1:1
Pogoń Lębork
zobacz ›
10
2017-09-30
GKS Kolbudy
4:0
Start Miastko
zobacz ›
10
2017-09-30
Jaguar Gdańsk
1:3
Grom Nowy Staw
zobacz ›
10
2017-09-30
Powiśle Dzierzgoń
1:1
Wikęd Luzino
zobacz ›
10
2017-10-01
RADUNIA STĘŻYCA
2:0
Arka II Gdynia
relacja ›
11
2017-10-07
Wikęd Luzino
2:1
Bytovia II Bytów
zobacz ›
11
2017-10-07
Grom Nowy Staw
4:0
Powiśle Dzierzgoń
zobacz ›
11
2017-10-07
Start Miastko
0:2
Jaguar Gdańsk
zobacz ›
11
2017-10-07
Arka II Gdynia
2:1
GKS Kolbudy
zobacz ›
11
2017-10-07
Pogoń Lębork
0:1
RADUNIA STĘŻYCA
relacja ›
11
2017-10-07
Anioły Garczegorze
2:1
Cartusia Kartuzy
zobacz ›
11
2017-10-07
Stolem Gniewino
0:1
Kaszubia Kościerzyna
zobacz ›
11
2017-10-07
Gryf Słupsk
5:0
MKS Orkan Rumia
zobacz ›
11
2017-10-07
Gedania Gdańsk
8:2
Sokół Wyczechy
zobacz ›
12
2017-10-14
Bytovia II Bytów
2:1
Sokół Wyczechy
zobacz ›
12
2017-10-14
MKS Orkan Rumia
1:1
Gedania Gdańsk
zobacz ›
12
2017-10-14
Kaszubia Kościerzyna
3:3
Gryf Słupsk
zobacz ›
12
2017-10-14
Cartusia Kartuzy
0:3
Stolem Gniewino
zobacz ›
12
2017-10-14
GKS Kolbudy
0:0
Pogoń Lębork
zobacz ›
12
2017-10-14
Jaguar Gdańsk
2:1
Arka II Gdynia
zobacz ›
12
2017-10-14
Powiśle Dzierzgoń
2:2
Start Miastko
zobacz ›
12
2017-10-14
Wikęd Luzino
0:4
Grom Nowy Staw
zobacz ›
12
2017-10-15
RADUNIA STĘŻYCA
3:2
Anioły Garczegorze
relacja ›
13
2017-10-21
Grom Nowy Staw
1:1
Bytovia II Bytów
zobacz ›
13
2017-10-21
Start Miastko
4:1
Wikęd Luzino
zobacz ›
13
2017-10-21
Arka II Gdynia
5:2
Powiśle Dzierzgoń
zobacz ›
13
2017-10-21
Pogoń Lębork
3:1
Jaguar Gdańsk
zobacz ›
13
2017-10-21
Anioły Garczegorze
3:1
GKS Kolbudy
zobacz ›
13
2017-10-21
Stolem Gniewino
2:3
RADUNIA STĘŻYCA
relacja ›
13
2017-10-21
Gryf Słupsk
3:0
Cartusia Kartuzy
zobacz ›
13
2017-10-21
Gedania Gdańsk
1:2
Kaszubia Kościerzyna
zobacz ›
13
2017-10-21
Sokół Wyczechy
3:2
MKS Orkan Rumia
zobacz ›
14
2017-10-28
Bytovia II Bytów
MKS Orkan Rumia
17:00
14
2017-10-28
Kaszubia Kościerzyna
2:0
Sokół Wyczechy
zobacz ›
14
2017-10-28
Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk
17:00
14
2017-10-28
GKS Kolbudy
Stolem Gniewino
17:00
14
2017-10-28
Jaguar Gdańsk
Anioły Garczegorze
17:00
14
2017-10-28
Powiśle Dzierzgoń
0:3
Pogoń Lębork
zobacz ›
14
2017-10-28
Wikęd Luzino
2:0
Arka II Gdynia
zobacz ›
14
2017-10-28
Grom Nowy Staw
3:0
Start Miastko
zobacz ›
14
2017-10-29
RADUNIA STĘŻYCA
0:0
Gryf Słupsk
zobacz ›
15
2017-11-04
Start Miastko
0:0
Bytovia II Bytów
zobacz ›
15
2017-11-04
Arka II Gdynia
0:2
Grom Nowy Staw
zobacz ›
15
2017-11-04
Pogoń Lębork
0:4
Wikęd Luzino
zobacz ›
15
2017-11-04
Anioły Garczegorze
Powiśle Dzierzgoń
17:00
15
2017-11-04
Stolem Gniewino
1:1
Jaguar Gdańsk
zobacz ›
15
2017-11-04
Gryf Słupsk
2:0
GKS Kolbudy
zobacz ›
15
2017-11-04
Gedania Gdańsk
1:8
RADUNIA STĘŻYCA
relacja ›
15
2017-11-04
Sokół Wyczechy
0:7
Cartusia Kartuzy
zobacz ›
15
2017-11-04
MKS Orkan Rumia
Kaszubia Kościerzyna
17:00
16
2017-11-11
Bytovia II Bytów
0:1
Kaszubia Kościerzyna
zobacz ›
16
2017-11-11
Cartusia Kartuzy
1:2
MKS Orkan Rumia
zobacz ›
16
2017-11-11
GKS Kolbudy
3:0
Gedania Gdańsk
zobacz ›
16
2017-11-11
Jaguar Gdańsk
4:4
Gryf Słupsk
zobacz ›
16
2017-11-11
Powiśle Dzierzgoń
1:1
Stolem Gniewino
zobacz ›
16
2017-11-11
Wikęd Luzino
0:0
Anioły Garczegorze
zobacz ›
16
2017-11-11
Grom Nowy Staw
4:0
Pogoń Lębork
zobacz ›
16
2017-11-11
Start Miastko
1:1
Arka II Gdynia
zobacz ›
16
2017-11-12
RADUNIA STĘŻYCA
12:0
Sokół Wyczechy
relacja ›
17
2017-11-18
Arka II Gdynia
2:2
Bytovia II Bytów
zobacz ›
17
2017-11-18
Pogoń Lębork
3:1
Start Miastko
zobacz ›
17
2017-11-18
Anioły Garczegorze
Grom Nowy Staw
17:00
17
2017-11-18
Stolem Gniewino
2:0
Wikęd Luzino
zobacz ›
17
2017-11-18
Gryf Słupsk
2:0
Powiśle Dzierzgoń
zobacz ›
17
2017-11-18
Gedania Gdańsk
1:0
Jaguar Gdańsk
zobacz ›
17
2017-11-18
Sokół Wyczechy
0:6
GKS Kolbudy
zobacz ›
17
2017-11-18
Kaszubia Kościerzyna
0:0
Cartusia Kartuzy
zobacz ›
17
2017-11-19
MKS Orkan Rumia
0:3
RADUNIA STĘŻYCA
relacja ›
18
2018-04-17
Bytovia II Bytów
0:1
Cartusia Kartuzy
zobacz ›
18
2018-04-17
MKS Orkan Rumia
GKS Kolbudy
17:00
18
2018-04-17
Sokół Wyczechy
Jaguar Gdańsk
17:00
18
2018-04-17
Gedania Gdańsk
2:1
Powiśle Dzierzgoń
zobacz ›
18
2018-04-17
Wikęd Luzino
1:1
Gryf Słupsk
zobacz ›
18
2018-04-17
Stolem Gniewino
Grom Nowy Staw
17:00
18
2018-04-17
Anioły Garczegorze
Start Miastko
17:00
18
2018-04-17
Pogoń Lębork
1:0
Arka II Gdynia
zobacz ›
18
2018-06-06
Kaszubia Kościerzyna
RADUNIA STĘŻYCA
17:00
19
2018-04-17
Pogoń Lębork
0:1
Bytovia II Bytów
zobacz ›
19
2018-04-17
Arka II Gdynia
1:1
Anioły Garczegorze
zobacz ›
19
2018-04-17
Start Miastko
Stolem Gniewino
17:00
19
2018-04-17
Grom Nowy Staw
0:1
Gryf Słupsk
zobacz ›
19
2018-04-17
Wikęd Luzino
Gedania Gdańsk
17:00
19
2018-04-17
Powiśle Dzierzgoń
Sokół Wyczechy
17:00
19
2018-04-17
Jaguar Gdańsk
4:0
MKS Orkan Rumia
zobacz ›
19
2018-04-17
GKS Kolbudy
2:1
Kaszubia Kościerzyna
zobacz ›
19
2018-04-17
RADUNIA STĘŻYCA
2:0
Cartusia Kartuzy
zobacz ›
20
2018-04-17
Bytovia II Bytów
0:6
RADUNIA STĘŻYCA
zobacz ›
20
2018-04-17
Cartusia Kartuzy
3:3
GKS Kolbudy
zobacz ›
20
2018-04-17
Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Gdańsk
17:00
20
2018-04-17
MKS Orkan Rumia
5:2
Powiśle Dzierzgoń
zobacz ›
20
2018-04-17
Sokół Wyczechy
0:3
Wikęd Luzino
zobacz ›
20
2018-04-17
Gedania Gdańsk
3:6
Grom Nowy Staw
zobacz ›
20
2018-04-17
Gryf Słupsk
0:1
Start Miastko
zobacz ›
20
2018-04-17
Stolem Gniewino
1:2
Arka II Gdynia
zobacz ›
20
2018-04-17
Anioły Garczegorze
3:0
Pogoń Lębork
zobacz ›
21
2018-04-17
Anioły Garczegorze
Bytovia II Bytów
17:00
21
2018-04-17
Pogoń Lębork
Stolem Gniewino
17:00
21
2018-04-17
Arka II Gdynia
Gryf Słupsk
17:00
21
2018-04-17
Start Miastko
Gedania Gdańsk
17:00
21
2018-04-17
Grom Nowy Staw
Sokół Wyczechy
17:00
21
2018-04-17
Wikęd Luzino
MKS Orkan Rumia
17:00
21
2018-04-17
Powiśle Dzierzgoń
Kaszubia Kościerzyna
17:00
21
2018-04-17
Jaguar Gdańsk
Cartusia Kartuzy
17:00
21
2018-04-17
GKS Kolbudy
0:3
RADUNIA STĘŻYCA
zobacz ›
22
2018-04-17
Bytovia II Bytów
GKS Kolbudy
17:00
22
2018-04-17
RADUNIA STĘŻYCA
5:0
Jaguar Gdańsk
zobacz ›
22
2018-04-17
Cartusia Kartuzy
Powiśle Dzierzgoń
17:00
22
2018-04-17
Kaszubia Kościerzyna
Wikęd Luzino
17:00
22
2018-04-17
MKS Orkan Rumia
Grom Nowy Staw
17:00
22
2018-04-17
Sokół Wyczechy
Start Miastko
17:00
22
2018-04-17
Gedania Gdańsk
Arka II Gdynia
17:00
22
2018-04-17
Gryf Słupsk
Pogoń Lębork
17:00
22
2018-04-17
Stolem Gniewino
Anioły Garczegorze
17:00
23
2018-04-17
Stolem Gniewino
Bytovia II Bytów
17:00
23
2018-04-17
Anioły Garczegorze
Gryf Słupsk
17:00
23
2018-04-17
Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk
17:00
23
2018-04-17
Arka II Gdynia
Sokół Wyczechy
17:00
23
2018-04-17
Start Miastko
MKS Orkan Rumia
17:00
23
2018-04-17
Grom Nowy Staw
Kaszubia Kościerzyna
17:00
23
2018-04-17
Wikęd Luzino
Cartusia Kartuzy
17:00
23
2018-04-17
Powiśle Dzierzgoń
0:3
RADUNIA STĘŻYCA
zobacz ›
23
2018-04-17
Jaguar Gdańsk
GKS Kolbudy
17:00
24
2018-04-17
Bytovia II Bytów
Jaguar Gdańsk
17:00
24
2018-04-17
GKS Kolbudy
Powiśle Dzierzgoń
17:00
24
2018-04-17
RADUNIA STĘŻYCA
5:0
Wikęd Luzino
zobacz ›
24
2018-04-17
Cartusia Kartuzy
Grom Nowy Staw
17:00
24
2018-04-17
Kaszubia Kościerzyna
Start Miastko
17:00
24
2018-04-17
MKS Orkan Rumia
Arka II Gdynia
17:00
24
2018-04-17
Sokół Wyczechy
Pogoń Lębork
17:00
24
2018-04-17
Gedania Gdańsk
Anioły Garczegorze
17:00
24
2018-04-17
Gryf Słupsk
Stolem Gniewino
17:00
25
2018-04-17
Gryf Słupsk
4:0
Bytovia II Bytów
zobacz ›
25
2018-04-17
Stolem Gniewino
3:2
Gedania Gdańsk
zobacz ›
25
2018-04-17
Anioły Garczegorze
7:2
Sokół Wyczechy
zobacz ›
25
2018-04-17
Pogoń Lębork
3:2
MKS Orkan Rumia
zobacz ›
25
2018-04-17
Arka II Gdynia
3:2
Kaszubia Kościerzyna
zobacz ›
25
2018-04-17
Start Miastko
2:1
Cartusia Kartuzy
zobacz ›
25
2018-04-17
Wikęd Luzino
3:1
GKS Kolbudy
zobacz ›
25
2018-04-17
Powiśle Dzierzgoń
3:1
Jaguar Gdańsk
zobacz ›
25
2018-04-28
Grom Nowy Staw
0:1
RADUNIA STĘŻYCA
zobacz ›
26
2018-04-17
Bytovia II Bytów
Powiśle Dzierzgoń
17:00
26
2018-04-17
Jaguar Gdańsk
Wikęd Luzino
17:00
26
2018-04-17
GKS Kolbudy
Grom Nowy Staw
17:00
26
2018-04-17
Cartusia Kartuzy
Arka II Gdynia
17:00
26
2018-04-17
Kaszubia Kościerzyna
Pogoń Lębork
17:00
26
2018-04-17
MKS Orkan Rumia
Anioły Garczegorze
17:00
26
2018-04-17
Sokół Wyczechy
Stolem Gniewino
17:00
26
2018-04-17
Gedania Gdańsk
Gryf Słupsk
17:00
26
2018-05-06
RADUNIA STĘŻYCA
Start Miastko
15:00
27
2018-04-17
Start Miastko
GKS Kolbudy
17:00
27
2018-04-17
Grom Nowy Staw
Jaguar Gdańsk
17:00
27
2018-04-17
Wikęd Luzino
Powiśle Dzierzgoń
17:00
27
2018-04-17
Gedania Gdańsk
Bytovia II Bytów
17:00
27
2018-04-17
Gryf Słupsk
Sokół Wyczechy
17:00
27
2018-04-17
Stolem Gniewino
MKS Orkan Rumia
17:00
27
2018-04-17
Anioły Garczegorze
Kaszubia Kościerzyna
17:00
27
2018-04-17
Pogoń Lębork
Cartusia Kartuzy
17:00
27
2018-05-13
Arka II Gdynia
RADUNIA STĘŻYCA
11:00
28
2018-04-17
Bytovia II Bytów
Wikęd Luzino
17:00
28
2018-04-17
Powiśle Dzierzgoń
Grom Nowy Staw
17:00
28
2018-04-17
Jaguar Gdańsk
Start Miastko
17:00
28
2018-04-17
GKS Kolbudy
Arka II Gdynia
17:00
28
2018-04-17
Cartusia Kartuzy
Anioły Garczegorze
17:00
28
2018-04-17
Kaszubia Kościerzyna
Stolem Gniewino
17:00
28
2018-04-17
MKS Orkan Rumia
Gryf Słupsk
17:00
28
2018-04-17
Sokół Wyczechy
Gedania Gdańsk
17:00
28
2018-05-20
RADUNIA STĘŻYCA
Pogoń Lębork
15:00
29
2018-04-17
Sokół Wyczechy
Bytovia II Bytów
17:00
29
2018-04-17
Gedania Gdańsk
MKS Orkan Rumia
17:00
29
2018-04-17
Gryf Słupsk
Kaszubia Kościerzyna
17:00
29
2018-04-17
Stolem Gniewino
Cartusia Kartuzy
17:00
29
2018-04-17
Pogoń Lębork
GKS Kolbudy
17:00
29
2018-04-17
Arka II Gdynia
Jaguar Gdańsk
17:00
29
2018-04-17
Start Miastko
Powiśle Dzierzgoń
17:00
29
2018-04-17
Grom Nowy Staw
Wikęd Luzino
17:00
29
2018-05-26
Anioły Garczegorze
RADUNIA STĘŻYCA
12:00
30
2018-04-17
Bytovia II Bytów
Grom Nowy Staw
17:00
30
2018-04-17
Wikęd Luzino
Start Miastko
17:00
30
2018-04-17
Powiśle Dzierzgoń
Arka II Gdynia
17:00
30
2018-04-17
Jaguar Gdańsk
Pogoń Lębork
17:00
30
2018-04-17
GKS Kolbudy
Anioły Garczegorze
17:00
30
2018-04-17
Cartusia Kartuzy
Gryf Słupsk
17:00
30
2018-04-17
Kaszubia Kościerzyna
Gedania Gdańsk
17:00
30
2018-04-17
MKS Orkan Rumia
Sokół Wyczechy
17:00
30
2018-05-31
RADUNIA STĘŻYCA
Stolem Gniewino
15:00
31
2018-04-17
MKS Orkan Rumia
Bytovia II Bytów
17:00
31
2018-04-17
Sokół Wyczechy
Kaszubia Kościerzyna
17:00
31
2018-04-17
Gedania Gdańsk
Cartusia Kartuzy
17:00
31
2018-04-17
Stolem Gniewino
GKS Kolbudy
17:00
31
2018-04-17
Anioły Garczegorze
Jaguar Gdańsk
17:00
31
2018-04-17
Pogoń Lębork
Powiśle Dzierzgoń
17:00
31
2018-04-17
Arka II Gdynia
Wikęd Luzino
17:00
31
2018-04-17
Start Miastko
Grom Nowy Staw
17:00
31
2018-06-03
Gryf Słupsk
RADUNIA STĘŻYCA
12:00
32
2018-04-17
Bytovia II Bytów
Start Miastko
17:00
32
2018-04-17
Grom Nowy Staw
Arka II Gdynia
17:00
32
2018-04-17
Wikęd Luzino
Pogoń Lębork
17:00
32
2018-04-17
Powiśle Dzierzgoń
Anioły Garczegorze
17:00
32
2018-04-17
Jaguar Gdańsk
Stolem Gniewino
17:00
32
2018-04-17
GKS Kolbudy
Gryf Słupsk
17:00
32
2018-04-17
Cartusia Kartuzy
Sokół Wyczechy
17:00
32
2018-04-17
Kaszubia Kościerzyna
MKS Orkan Rumia
17:00
32
2018-06-10
RADUNIA STĘŻYCA
Gedania Gdańsk
15:00
33
2018-04-17
Kaszubia Kościerzyna
Bytovia II Bytów
17:00
33
2018-04-17
MKS Orkan Rumia
Cartusia Kartuzy
17:00
33
2018-04-17
Gedania Gdańsk
GKS Kolbudy
17:00
33
2018-04-17
Gryf Słupsk
Jaguar Gdańsk
17:00
33
2018-04-17
Stolem Gniewino
Powiśle Dzierzgoń
17:00
33
2018-04-17
Anioły Garczegorze
Wikęd Luzino
17:00
33
2018-04-17
Pogoń Lębork
Grom Nowy Staw
17:00
33
2018-04-17
Arka II Gdynia
Start Miastko
17:00
33
2018-06-16
Sokół Wyczechy
RADUNIA STĘŻYCA
15:00
34
2018-04-17
Bytovia II Bytów
Arka II Gdynia
17:00
34
2018-04-17
Start Miastko
Pogoń Lębork
17:00
34
2018-04-17
Grom Nowy Staw
Anioły Garczegorze
17:00
34
2018-04-17
Wikęd Luzino
Stolem Gniewino
17:00
34
2018-04-17
Powiśle Dzierzgoń
Gryf Słupsk
17:00
34
2018-04-17
Jaguar Gdańsk
Gedania Gdańsk
17:00
34
2018-04-17
GKS Kolbudy
Sokół Wyczechy
17:00
34
2018-04-17
Cartusia Kartuzy
Kaszubia Kościerzyna
17:00
34
2018-06-23
RADUNIA STĘŻYCA
MKS Orkan Rumia
17:00
Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
2017-07-10
RADUNIA STĘŻYCA
7:0
KS Kamienica Królewska
relacja ›
2017-07-17
Pogoń Lębork
3:5
RADUNIA STĘŻYCA
relacja ›
2017-07-22
GKS Przodkowo
1:2
RADUNIA STĘŻYCA
relacja ›
2017-07-29
RADUNIA STĘŻYCA
1:1
Arka II Gdynia
relacja ›
2018-01-27
KP Starogard Gdański
0:1
RADUNIA STĘŻYCA
zobacz ›
2018-01-31
RADUNIA STĘŻYCA
2:0
Anioły Garczegorze
relacja ›
2018-02-02
RADUNIA STĘŻYCA
1:1
Gryf Wejherowo
zobacz ›
2018-02-11
RADUNIA STĘŻYCA
Bałtyk Gdynia
11:00
Ostatnie spotkanie
Grom Nowy Staw
0:1
RADUNIA STĘŻYCA
2018-04-28, 14:00:00
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Tabela ligowa
pomorskie » IV liga
1.
RADUNIA STĘŻYCA
64
2.
Grom Nowy Staw
43
3.
Gryf Słupsk
41
4.
Pogoń Lębork
40
5.
Wikęd Luzino
36
6.
Stolem Gniewino
35
7.
Jaguar Gdańsk
27
8.
Arka II Gdynia
26
9.
Kaszubia Kościerzyna
25
10.
GKS Kolbudy
25
11.
Anioły Garczegorze
24
12.
Cartusia Kartuzy
19
13.
Powiśle Dzierzgoń
19
14.
MKS Orkan Rumia
18
15.
Gedania Gdańsk
17
16.
Start Miastko
17
17.
Bytovia II Bytów
15
18.
Sokół Wyczechy
3
Wyniki
Ostatnia kolejka 25
Gryf Słupsk
4:0
Bytovia II Bytów
Stolem Gniewino
3:2
Gedania Gdańsk
Anioły Garczegorze
7:2
Sokół Wyczechy
Pogoń Lębork
3:2
MKS Orkan Rumia
Arka II Gdynia
3:2
Kaszubia Kościerzyna
Start Miastko
2:1
Cartusia Kartuzy
Grom Nowy Staw
0:1
RADUNIA STĘŻYCA
Wikęd Luzino
3:1
GKS Kolbudy
Powiśle Dzierzgoń
3:1
Jaguar Gdańsk
Statystyki drużyny
Najlepsi strzelcy
Czas gry
Najlepiej asystujący
Punktacja kanadyjska
Ilość kartek
ARTUR FORMELA
13 bramek
MATEUSZ ŁUCZAK
12 bramek
PIOTR KARASIŃSKI
7 bramek
ARTUR FORMELA
3 asysty
MATEUSZ ŁUCZAK
3 asysty
ANDRZEJ KASZUBA
3 asysty
ANDRZEJ KASZUBA
2
BARTOSZ STENCEL
1
DAWID KLAWIKOWSKI
1
ARTUR FORMELA
16 pkt (
13 B + 3 A
)
MATEUSZ ŁUCZAK
15 pkt (
12 B + 3 A
)
ANDRZEJ KASZUBA
10 pkt (
7 B + 3 A
)
PATRYK KOTŁOWSKI
1530 minut
DAWID KLAWIKOWSKI
1530 minut
DAMIAN GĘBIŚ
1520 minut
Najnowsza galeria
Radunia - Drutex II Bytów
Ładowanie...
Logowanie
Zarejestruj się