RADUNIA STĘŻYCA - strona oficjalna

Strona klubowa

Mecz 2017-03-18, 15:00


herb POMEZANIA Malbork 0:2 herb RADUNIA
POMEZANIA Malbork   RADUNIA

Wydarzenia

KOMUNIKAT

  • autor: radunia.stezyca, 2017-03-16 10:10

Zarząd Klubu Sportowego "Radunia" w Stężycy zwołuje Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2016 członków Klubu. Zebranie odbędzie się w dniu 30.03.2017 godzina 18:00 w Restauracji "U Rybaka" w Stężycy przy ul. Jana III Sobieskiego 7. 
Do udziału w zebraniu zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Klubu.

W przypadku niedojścia do skutku zebrania w pierwszym terminie, drugi termin wyznacza się na ten sam dzień tj. 30.03.2017 godzina 18.30...


Aktualności

Wesołych Świąt!

  • autor: radunia.stezyca, 2016-12-21 11:26

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia,
Zarząd K.S. "Radunia" Stężyca składa
zawodnikom, trenerom, działaczom, sponsorom, kibicom
oraz wszystkim innym osobom sympatyzującym

i działającym na rzecz naszego Klubu
najserdeczniejsze życzenia Świąteczne i Noworoczne.
Niech Święta będą dla Państwa niezapomnianym czasem,
spędzonym w gronie najbliższych,

bez pośpiechu, trosk i zmartwień.


Zaś zbliżający się Nowy 2017 Rok niech przyniesie Państwu szczęście i pomyślność,
pogodę ducha i wiarę w lepsze jutro

oraz dużo zdrowia.


19.11.2016

  • autor: radunia.stezyca, 2016-11-20 17:58

JUNIOR D2 gr. Gdańsk III - kolejka 13 - 19.11.2016 niedziela, godz. 11:00

RADUNIA    12 - 0    AP Gdańsk
Bramki dla RaduniFilip Meier x2, Piotr Szewczyk x2, Marcel Rybicki x2, Karol Rożanowski,
Oliwier Dułak, Julia Formela, Wiktor Zaborowski, Szymon Szulc, Adrian Sobisz

 


12/13.11.2016

  • autor: radunia.stezyca, 2016-11-11 10:15

JUNIOR D2 gr. Gdańsk III - kolejka 12 - 13.11.2016 niedziela, godz. 18:30

LECHIA Gdańsk    2 - 0    RADUNIA
 

JUNIOR D2 gr. Gdańsk IV - kolejka 11 - 13.11.2016 niedziela, godz. 13:30

CHOJNICZANKA    13 - 1    RADUNIA II
Bramka dla RaduniKacper Mierski


06.11.2016

  • autor: radunia.stezyca, 2016-11-05 13:27

JUNIOR D2 gr. Gdańsk III - kolejka 11 - 06.11.2016 niedziela, godz. 11:00

RADUNIA    2 - 2    AS Pomorze Gd.
Bramki dla RaduniJulia Formela, Wiktor Zaborowski

JUNIOR D2 gr. Gdańsk IV - kolejka 10 - 06.11.2016 niedziela, godz. 13:00

RADUNIA II    1 - 3    CZARNI Ostrowite
Bramka dla RaduniMaciej Skrzypkowski
 


29/30.10.2016

  • autor: radunia.stezyca, 2016-10-27 20:16

JUNIOR C2 gr. Gdańsk III - kolejka 9 - 29.10.2016 sobota, godz. 11:00

RADUNIA    8 - 0    WDA Czarna Woda
Bramki dla RaduniNikodem Cybula x2, Błażej Kulwikowski x3,
Stanisław Wincek x2, 
Kacper Tempski, 

JUNIOR D2 gr. Gdańsk IV - kolejka 9 - 29.10.2016 sobota, godz. 14:00

GKS Żukowo    5 - 2    RADUNIA II
Bramki dla RaduniKrystian Zarach, Maciej Basendowski

 


22/23.10.2016

  • autor: radunia.stezyca, 2016-10-22 21:31

JUNIOR C2 gr. Gdańsk III - kolejka 8 - 22.10.2016 sobota, godz. 15:00

SANTANA Wlk. Klincz   1 - 7   RADUNIA
Bramki dla RaduniNikodem Cybula, Błażej Kulwikowski, Mateusz Juński,
Stefan Hildebrandt, Kacper Tempski, Przemysław Wilma, Stanisław Wincek

 

JUNIOR D2 gr. Gdańsk III - kolejka 9 - 23.10.2016 niedziela, godz. 11:00

MORENA Gdańsk    2 - 7   RADUNIA I
Bramki dla Raduni: Oliwie Dułak x2, Julia Formela, Adrian Sobisz, Karol Rożanowski x2, 
Piotr Szewczyk

 

JUNIOR D2 gr. Gdańsk IV - kolejka 8 - 22.10.2016 sobota, godz. 11:00

RADUNIA II   0 - 17   KTS-K II Luzino
 


15/16.10.2016

  • autor: radunia.stezyca, 2016-10-14 19:13

JUNIOR B gr. Gdańsk III - kolejka 7 - 16.10.2016 niedziela, godz. 11:00

KASZUBIA Kościerzyna   2 - 1   RADUNIA
Bramka dla RaduniJakub Kafarski

JUNIOR C2 gr. Gdańsk III - kolejka 7 - 15.10.2016 sobota, godz. 11:00

RADUNIA   0 - 4   CHOJNICZANKA
 

JUNIOR D2 gr. Gdańsk IV - kolejka 7 - 16.10.2016 niedziela, godz. 13:00

KS Kamienica Krl.  6 - 2   RADUNIA II
Bramki dla RaduniArtur Rożanowski, Krystian Zarach


8/9.10.2016

  • autor: radunia.stezyca, 2016-10-07 18:05

JUNIOR B gr. Gdańsk III - kolejka 6 - 09.10.2016 niedziela, godz. 11:00

RADUNIA   4 - 1   CHOJNICZANKA
Bramki dla RaduniArtur Mach x2, Jakub Kafarski, Sebastian Trela

JUNIOR D2 gr. Gdańsk III - kolejka 7 - 08.10.2016 sobota, godz. 13:00

GTS Pruszcz Gd.   1 - 2   RADUNIA I 
Bramki dla RaduniPiotr Szewczyk, Oliwier Dułak

JUNIOR D2 gr. Gdańsk IV - kolejka 6 - 08.10.2016 sobota, godz. 11:00

RADUNIA II   1 - 5  KASZUBIA Kościerzyna
Bramka dla RaduniMaciej Basendowski


1/2 października

  • autor: radunia.stezyca, 2016-09-30 22:06

JUNIOR B gr. Gdańsk III - kolejka 5 - 02.10.2016 niedziela, godz. 11:00

BOROWIAK Czersk   1 - 0   RADUNIA

 

JUNIOR C2 gr. Gdańsk III - kolejka 5 - 01.10.2016 sobota, godz. 11:00

RADUNIA   5 - 0   METEOR Pinczyn
Bramki dla RaduniNikodem Cybula x2, Błażej Kulwikowski,
Filip Pawłowski, Tomasz Jeszka

JUNIOR D2 gr. Gdańsk III - kolejka 6 - 02.10.2016 niedziela, godz. 11:00

RADUNIA I    1 - 0   GKS Kowale
Bramka dla Raduni: Alan Duzowski

JUNIOR D2 gr. Gdańsk IV - kolejka 5 - 02.10.2016 niedziela, godz. 15:00

RADUNIA II   5 - 2   KTS-K II Luzino
Bramki dla Raduni: Cezary Żeleźniak x2, Artur Rożanowski, Maciej Nawrocki,
Dawid Szalewski


24/25 września

  • autor: radunia.stezyca, 2016-09-23 16:29

JUNIOR B gr. Gdańsk III - kolejka 4 - 24.09.2016 sobota, godz. 12:00

RADUNIA   2 - 1   METEOR Pinczyn
Bramki dla RaduniArtur Mach x2
 

JUNIOR C2 gr. Gdańsk III - kolejka 4 - 24.09.2016 sobota, godz. 11:00

POTOK Pszczółki   1 - 1   RADUNIA
Bramka dla RaduniNikodem Cybula
 

JUNIOR D2 gr. Gdańsk III - kolejka 5 - 24.09.2016 sobota, godz. 17:00

POTOK Pszczółki    0 - 4   RADUNIA I
Bramki dla RaduniMateusz Treder x2, Piotr Szewczyk x2
 

JUNIOR D2 gr. Gdańsk IV - kolejka 4 - 24.09.2016 sobota, godz. 11:00

SANTANA Wlk. Klincz   0 - 3   RADUNIA II
Bramki dla RaduniArtur Rożanowski x3


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

RADUNIACHOJNICZANKA II
RADUNIA   CHOJNICZANKA II
2017-03-25, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

POMEZANIA MalborkRADUNIA
POMEZANIA Malbork 0:2 RADUNIA
2017-03-18, 15:00:00
    relacja »

Wyszukiwarka

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
WISŁA Korzeniewo 1:2 WDA Lipusz
SZARŻA Krojanty 1:1 POWIŚLE II Dzierzgoń
GWIAZDA Karsin pauza
BOROWIAK Czersk 1:2 ORZEŁ Subkowy
CHOJNICZANKA II 0:2 ŻUŁAWY Nowy Dwór Gd
POMEZANIA Malbork 0:2 RADUNIA
CZARNI Przemysław 1:3 BŁĘKITNI Stare Pole
SPARTA Kleszczewo 2:2 METEOR Pinczyn

LIGA NET

Reklama

Logowanie

Kalendarium

25

03-2017

sobota

26

03-2017

niedziela

27

03-2017

pon.

28

03-2017

wtorek

29

03-2017

środa

30

03-2017

czwartek

31

03-2017

piątek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 22, wczoraj: 1069
ogółem: 1 701 931

statystyki szczegółowe